Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ


Кредитна спілка “Академія”

Лемешкова Валентина Степанівна

Голова кредитної спілки


Закінчила Київський торгівельно-економічний інститут за спеціальністю "Економіка підприємств" та педагогічний факультет Московського кооперативного університету за спеціальністю "Викладач економічних дисциплін". Старший викладач кафедри фінансів з 1998 року, голова правління кредитної спілки "Академія". Наукові інтереси: розвиток кредитного руху в умовах трансформації риночних відносин в Україні. Автор понад 20 наукових і навчально-методичних праць.

Гуменна Людмила Іванівна

Головний бухгалтер


У 1974році закінчила Вінницький політехнічний інститут за спеціальністю “Інженер-механік”. У 1996 році здобула другу вищу освіту за спеціальністю “Фінанси і кредит”. З 2000 року займає посаду головного бухгалтера кредитної спілки “Академія”.

Пастухова Марина Володимирівна

Касир КС "Академія", заст. головного бухгалтера ТНЕУ


У 2004 році закінчила Тернопільську академію народного господарства за спеціальністю “Фінанси”. Працює в Вінницькому інституті економіки ТНЕУ з 1999 року. З 2001 року займає посаду касира кредитної спілки “Академія”. З жовтня 2004 року займає посаду заступника головного бухгалтера ВІЕ ТНЕУ.

Пастухова Олександра Вікторівна

Менеджер з кредитних питань


У 2006 році з відзнакою закінчила Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ за спеціальністю “Товарознавство та комерційна діяльність”. У 2007 році закінчила магістратуру Вінницького інституту економіки ТНЕУ за спеціальністю “Економіка підприємства”. З 2006 року займає посаду менеджера з кредитних питань в кредитній спілці “Академія”.

Кредитна спілка “Академія” була створена 27 липня 1999 року при сприянні адміністрації Тернопільського національного економічного університету.

Основна мета діяльності кредитної спілки “Академія” є надання фінансових послуг членам кредитної спілки “Академія”, які проживають на території Вінницької області.

На сьогоднішній день кредитна спілка “Академія” нараховує 3800 членів, з яких 85 відсотків є студенти та викладачі Вінницького інституту економіки Тернопільського національного економічного університету, тому провідним кредитом спілки є кредит на навчання.

У складі КС “Академія” створено два окремих відділення:

Літинське відділення №1, яке знаходиться за адресою: смт. Літин, вул. Дзержинського, 66.

Хмільницьке відділення №2, юридична адреса якого м. Хмільник, площа Перемоги, 3, офіс 7.

Юридична адреса головного офісу кредитної спілки “Академія” м. Вінниця, вул. Гонти, 37, кабінет № 404, тел. (0432) 622-324.
 
Урочиста посвята у студенти першокурсників ВННІЕ та ВКЕП ТНЕУ!

Багатоголосий вересень знову дав клич

Детальніше >>
 
Вітаємо з Днем Знань!

Дорогі студенти Вінницького навчально-наукового інституту економіки

Детальніше >>
 
ВННІЕ та ВКЕП ТНЕУ запрошує на День знань!

Академічна спільнота

Детальніше >>
 
Дитячий будинок у Меджибожі

Великі вітання Вам із славного містечка Меджибіж!

Детальніше >>
 
Практичні заняття для юристів

Днями у студентів спеціальності "Право"

Детальніше >>
 
Вінницька студентська весна 2017

Днями у Вінниці в межах проведення Дня Європи в Україні

Детальніше >>