Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ


Навчальний відділ

Навчальний відділ

Левчук Людмила Петрівна

Начальник навчального відділу


В 2005 році закінчила Тернопільську академію народного господарства та отримала диплом з магістра з обліку та аудиту з відзнакою. Сфера наукових інтересів - розвиток та удосконалення ринку цінних паперів та їх похідних в Україні.

Мусятовська Олена Павлівна

Інспектор навчального відділу


У 2007 році закінчила Вінницький державний педагогічний університет за спеціальністю “Англійська мова та література” і отримала диплом спеціаліста. У 2009 році закінчила ВІЕ ТНЕУ за спеціальністю “Фінанси” і отримала диплом спеціаліста.

Деканат

Бойко Світлана Миколаївна

Методист


У 2007 році закінчила Вінницький інститут економіки ТНЕУ за спеціальністю облік і аудит та отримала кваліфікацію магістр.

Васаженко Наталія Олексіївна

Методист


У 1994 році закінчила Вінницький технічний університет за спеціальністю автоматика та комп’ютерні системи управління. У 2005 році закінчила Вінницький інститут економіки ТНЕУ та здобула другу вищу освіту за спеціальністю фінанси. У 2006 році отримала кваліфікацію магістра з обліку і аудиту у ВІЕ ТНЕУ.

Шевченко Юлія Владимировна

Методист


У 2012 році закінчила Вінницький національний технічний університет за спеціальністю “Менеджмент організацій і адміністрування” та отримала кваліфікацію спеціаліст.

Навчальний відділ інституту розпочав свою роботу з 2003 року. Його створення як самостійного структурного підрозділу інституту було обумовлено необхідністю подальшого розвитку і вдосконалення навчально-методичної роботи.

Керуючись рекомендаціями Міністерства освіти і науки України з інтеграції вітчизняної освіти до Європейських та світових освітніх стандартів, навчальний відділ проводить систематичну роботу.

Навчальний відділ здійснює свою діяльність з метою виконання наступних завдань:

  • Впровадження у навчальний процес новітніх технологій навчання студентів відповідно до вимог багатоступеневої підготовки та вдосконалення навчально-методичного забезпечення за кредитно-модульною системою організації навчального процесу;
  • Контроль за ходом навчального процесу, в тому числі проміжний контроль знань і відвідування занять;
  • Організація і створення бази даних контингенту та аналізу якості навчання в інституті;
  • Дослідження та аналіз навчального та навчально-виховного процесу з метою його вдосконалення у напрямку реалізації сучасних освітніх парадигм для виховання особистості, якій притаманна інтелектуальна креативність нового типу;
  • Забезпечення розвитку науково-методичної роботи із впровадження педагогічних новацій, сучасних методів та технологій в освітню діяльність інституту;
  • Організація обліку і обробка статистичних даних по контингенту студентів у інституті та звітування по них перед Тернопільським національним економічним університетом та Міністерством освіти і науки України;
  • Контроль за рухом контингенту, в тому числі поновлення, переведення, зарахування з поквартальним звіренням даних;
  • Контроль та аналіз використання стипендіального фонду.
Деканат розташований на 3-му поверсі, кабінет № 310.

Навчальний відділ розташований на 4-му поверсі, кабінет № 406.
 
Урочиста посвята у студенти першокурсників ВННІЕ та ВКЕП ТНЕУ!

Багатоголосий вересень знову дав клич

Детальніше >>
 
Вітаємо з Днем Знань!

Дорогі студенти Вінницького навчально-наукового інституту економіки

Детальніше >>
 
ВННІЕ та ВКЕП ТНЕУ запрошує на День знань!

Академічна спільнота

Детальніше >>
 
Дитячий будинок у Меджибожі

Великі вітання Вам із славного містечка Меджибіж!

Детальніше >>
 
Практичні заняття для юристів

Днями у студентів спеціальності "Право"

Детальніше >>
 
Вінницька студентська весна 2017

Днями у Вінниці в межах проведення Дня Європи в Україні

Детальніше >>