Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

Адміністрація

Директор - Погріщук Борис Васильович

Доктор економічних наук, професор. Закінчив Тернопільський інститут народного господарства (нині ТНЕУ) у 1993 році за спеціальністю "Економічне і соціальне планування". З 2003 року працює директором Вінницького навчально-наукового інституту економіки Тернопільського національного економічного університету (ТНЕУ), професор кафедри економіки підприємств і корпорацій. Наукові інтереси: проблеми розвитку менеджменту, економіки та підприємництва. Автор понад 130 наукових і навчально-методичних праць, серед яких 2 підручника, 23 навчальних посібників та 11 методичних розробок. За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність нагороджений Почесною грамотою МОН України (2008 рік) та нагрудним знаком "Відмінник освіти України" (2011 рік). Академік Інженерної академії України (2014 рік), академік Академії економічних наук України зі спеціальності «Економіка сільського господарства» (2013 рік).

E-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it , Профіль Google Scholar

Заступник директора - Мартусенко Ірина Валеріївна

Кандидат географічних наук, доцент. Закінчила ВДПУ ім. М.М. Коцюбинського, у 2005 році закінчила аспірантуру Київського національного університету ім. Тараса Шевченка за спеціальністю 11.00.02. – економічна і соціальна географія та захистила кандидатську дисертацію на тему: «Територіальна організація медичного комплексу Вінницької області». У Вінницькому навчально-науковому інституті економіки ТНЕУ працює з 2005 року; в 2011 році присвоєно вчене звання доцента кафедри економіки підприємств і корпорацій. Автор більше 70 наукових та навчально-методичних праць, спеціаліст в галузях регіональної економіки, екологічної економіки та економіки соціальної сфери, економічної та соціальної географії, геополітики. Співавтор навчального посібника та підручника «Регіональна економіка» з Грифом МОН України. Коло наукових інтересів – регіональна економіка, геополітика, економіка АПК.

 
Урочиста посвята у студенти першокурсників ВННІЕ та ВКЕП ТНЕУ!

Багатоголосий вересень знову дав клич

Детальніше >>
 
Вітаємо з Днем Знань!

Дорогі студенти Вінницького навчально-наукового інституту економіки

Детальніше >>
 
ВННІЕ та ВКЕП ТНЕУ запрошує на День знань!

Академічна спільнота

Детальніше >>
 
Дитячий будинок у Меджибожі

Великі вітання Вам із славного містечка Меджибіж!

Детальніше >>
 
Практичні заняття для юристів

Днями у студентів спеціальності "Право"

Детальніше >>
 
Вінницька студентська весна 2017

Днями у Вінниці в межах проведення Дня Європи в Україні

Детальніше >>