Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

День здоров’я у ВННІЕ ТНЕУ!

У ВННІЕ ТНЕУ є гарна традиція на початку осені організовувати «День здоров’я». Так і цього року 2 жовтня студенти разом із кураторами та методистами у теплий ранок четверга вирушили до мальовничого куточку Вінниці –Сабарових схилів!

Організаторами спортивного свята були представники 7 груп починаючи від 1-го до 5-го курсу. Різноманітні ігри, спортивні забави та конкурси згуртували майбутніх економістів, бухгалтерів та фінансистів та виявили не тільки рівень фізичної підготовки, а й уміння і характери студентів, оскільки потребували використання, творчого підходу до запропонованих конкурсів. У проведених естафетах відчувалося бажання молоді перемогти і справити гарне враження на свою групу. Особливо за хорошу думку в очах ще малознайомих людей боролися «першачки». Саме такий масовий захід сприяв вливанню їх до нашої інститутської сім’ї, а також вияву лідерських задатків. Загалом на «Дні здоров’я» було дуже весело. Ніхто не міг залишитися байдужим. Всі брали участь у цікавих і вдало розроблених завданнях. Оцінювання груп відбувалось за 3-ма конкурсами: перший конкурс – спортивні змагання, другий – представлення групи і третій – на найкращу юшку!

У загальному підсумку по конкурсах:

I місце посіла збірна груп Ф,ЕПП та ОП -11, куратор Харчук С.А.

II місце виборола група Ф-31, куратор Гончаренко А.І.

III місце розділили між собою збірна груп ОП та ЕПП-41, куратори Паночишин Ю.М. та Мартусенко І.В.

Загалом свято вдалося. Студенти за кілька веселих годин у дружному колі відкрили один одному багато нового, пізнавального, побачили наставників поза навчальним закладом, порадували викладачів позитивним настроєм, віднайшли радість людської простоти і щирості в розмові.

 
Урочиста посвята у студенти першокурсників ВННІЕ та ВКЕП ТНЕУ!

Багатоголосий вересень знову дав клич

Детальніше >>
 
Вітаємо з Днем Знань!

Дорогі студенти Вінницького навчально-наукового інституту економіки

Детальніше >>
 
ВННІЕ та ВКЕП ТНЕУ запрошує на День знань!

Академічна спільнота

Детальніше >>
 
Дитячий будинок у Меджибожі

Великі вітання Вам із славного містечка Меджибіж!

Детальніше >>
 
Практичні заняття для юристів

Днями у студентів спеціальності "Право"

Детальніше >>
 
Вінницька студентська весна 2017

Днями у Вінниці в межах проведення Дня Європи в Україні

Детальніше >>